Raštuotos ir tinklinės pėdkelnės - vėl populiarumo viršūnėse!

Raštuotos ir tinklinės pėdkelnės - vėl populiarumo viršūnėse!

Pėdkelnės moterims – vienas iš svarbiausių garderobo akcentų. O šių aksesuarų pasiūla – iš tiesų stulbinanti. Tad, besirenkant tinkamiausias pėdkelnes, svarbu nepaklysti asortimento gausoje, ir išsirinkti tas, kurios geriausiai derės su Jūsų pasirinktu stiliumi bei jį perteikiančiais drabužiais. Taip pat, šis aksesuaras turėtų atitikti sezoną, kuriuo yra dėvimas, ir šiuolaikinės mados diktuojamus reikalavimus.

O šiuolaikinė mada į populiarumo viršūnes vėl iškėlė raštuotas ir tinklines pėdkelnes. Šis seksualių buduarų elementas persikelia į kasdieninio stiliaus drabužių gretas. Šiais metais dizaineriai pataria tokias seksualias pėdkelnes dėvėti, derinant jas net su kasdieninio, dalykinio ar klasikinio stiliaus drabužiais. Ribos tarp seksualumo ir elegantiškumo po truputį nyksta. Elegantiškiems ir dalykiškiems įvaizdžiams paįvairinti naudojami seksualaus, vakarinio stiliaus elementai. Tokie, kaip raštuotos pėdkelnės.

rastuotos pedkelnes

Raštuotos ir tinklinės pėdkelnės – vėl mados viršūnėse!

Žvelgdami į 2018 metų mados diktuojamų tendencijų sąrašą, tarp populiariausių atrandame būtent raštuotas ir tinklines pėdkelnes. Žinoma, drąsūs dizainerių sprendimai, įpinti šį aksesuarą į kasdieninės ir net dalykinės mados gretas – kiek rizikingi, bet pasiteisinę visu šimtu procentų. Juk, šioje srityje, kaip ir visose kitose, stilinga tai, kas skoningai ir subtiliai parinkta.

Kasdieninio stiliaus rėmuose, raštuotos ir tinklinės pėdkelnės geriausiai jausis vienoje iš šio stiliaus atšakų – vadinamajame gatvės stiliuje. Neatsiejama tokio įvaizdžio dalis – tamsių, sodrių atspalvių, ganėtinai uždari, minimaliai seksualūs drabužiai. Akivaizdu, kad jiems paįvairinti idealiai tinka šiek tiek iššaukiančiai atrodančios raštuotos ir tinklinės pėdkelnės, puikiai susitvarkančios su šia užduotimi.

tinklines pedkelnes

Daugelis merginų ir moterų nedrįsta nešioti raštuotų pėdkelnių, manydamos, kad šis aksesuaras – kiek vulgarus, tačiau tokia nuomonė, daugeliu atvejų, klaidinga. Taip, renkantis pėdkelnes, margintas raštais ar tinkleliu, reikia kur kas atidžiau atsižvelgti į kitus aprangos elementus, dėl to, kad panašūs drabužiai atspindi Jūsų gebėjimą stilingai apsirengti. Tačiau, laikantis saikingumo principo, tokias pėdkelnes galima derinti net su dalykinio stiliaus drabužiais. Taigi, toliau pateikiame pagrindines šio išskirtinio aksesuaro dėvėjimo taisykles.

Raštuotos ir tinklinės pėdkelnės: pagrindinės dėvėjimo taisyklės

Klausimas: „Kaip teisingai dėvėti tokias pėdkelnes?“ yra tarsi lengva mados provokacija. O, kaip jau minėjome, 2018-aisiais kaprizingoji mada raštuotoms ir tinklinėms pėdkelnėms skiria ypatingą dėmesį, įliedama jas į pagrindinių šių metų tendencijų sąrašą, apie kurias plačiau pasakojome čia. Stilistai stebisi dizainerių drąsa, tačiau, nepaisant kylančių abejonių, aptariamasis aksesuaras užkariauja moterų širdis. Be šio aksesuaro neapsieis romantiško, moteriško stiliaus deriniai.

Tačiau, tokiu nuostabiu garderobo elementu puoštis gali ir klasikinio stiliaus gerbėjos. Pranašumų tokios pėdkelnės turi daugiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau, renkantis jas, reikia paisyti kelių pagrindinių taisyklių. Stilistai nepataria drauge su raštuotomis ar tinklinėmis pėdkelnėmis dėvėti skirtingų faktūrų drabužius, taip pat drabužius, puoštus nėriniais ar raštais. Tai būtų neskoninga.

Juk, raštuotos pėdkelnės pačios savaime suteikia įvaizdžiui seksualumo ir jausmingumo. Taip pat, nereikėtų derinti tokių pėdkelnių su džinsiniais ar odiniais mini sijonais, leopardo raštais ar sportinio stiliaus drabužiais. Bei atkreipti dėmesį į tris, toliau pateikiamas taisykles, kurių privalu paisyti, nusprendus paįvairinti įvaizdį raštuotomis ar tinklinėmis pėdkelnėmis:

  • tankios, pusiau peršviečiamos, sudėtingais raštais margintos pėdkelnės tinka tik vakariniam įvaizdžiui;
  • paprastas, pasikartojantis ornamentas, puošiantis pusiau peršviečiamas pėdkelnes, tiks tiek vakarinio, tiek dieninio įvaizdžio deriniams kurti, tačiau pastarojo pagrindą turėtų sudaryti tamsios spalvos;
  • tankūs, medvilniniai arba vilnoniai variantai skirti tik dieniniam, demisezoniniam ar žieminiam garderobui paįvairinti.

Su kuo derinti raštuotas ir tinklines pėdkelnes? Stilistų patarimai

Raštuotos ir tinklinės pėdkelnės dažnai tampa stilistų ir dizainerių diskusijų objektu. Ir visgi, jos yra neginčijamos seksualaus įvaizdžio kūrimo favoritės. Niekas taip nekaitina vyrų vaizduotės, kaip prabangiais raštais margintos, juodos, paslaptingos pėdkelnės. O tinklinių ir raštuotų pėdkelnių pasirinkimas – išties gausus! Vis dėlto, svarbu ne tik galėti pasirinkti iš gausybės modelių, bet ir gebėti šį subtilų garderobo elementą tinkamai suderinti su kitais drabužiais. Renkantis, iš gausios pasiūlos, verta pasidomėti elektronine prekyba. Pėdkelnės internetu – puikus būdas sutaupyti laiko ir pinigų.

Taigi, su kuo derinti šį aksesuarą? Visų pirma, raštuotos pėdkelnės gerai atrodo su aukštakulniais. Tačiau, ne itin tinka su balerinomis. Be to, verta atkreipti dėmesį ir į su jomis dėvimo sijono ilgį bei stilių. Kaip jau minėjome, toks subtilus aksesuaras netinkamas su džinsiniais ir odiniais mini sijonais. Apskritai, dėvėti tokias pėdkelnes reikia labai atsargiai ir skoningai. Todėl, kad riba tarp subtilaus seksualumo ir vulgarumo, šiuo atveju yra labai neženkli.

pedkelnes

Juodos spalvos raštuotas ir tinklines pėdkelnes galima dėvėti kasdien, jeigu jos bus derinamos su tamsių tonų drabužiais. Neiššaukiančiai ir įdomiai atrodys raštuotos pėdkelnės, kelnės iki kulkšnių ir kardiganas. Darbui tiks tamsios raštuotos pėdkelnės, pieštuko formos sijonas, šviesių arba tamsių atspalvių palaidinė. Gražiai ir puošniai atrodo vienspalvis ansamblis iš į apačią platėjančio sijono, lengvo, ilgo švarkelio, raštuotų pėdkelnių, aukštakulnių ir ryškios palaidinės – vienspalvės arba su raštais.

dalykines pedkelnes

Renkantis dalykinio stiliaus drabužius, derančius prie šviesių raštuotų pėdkelnių (apie jas plačiau rašysime tolesniame skyrelyje), pirmenybę reikėtų teikti vienspalviams, tamsių atspalvių deriniams. Tokios pėdkelnės gerai atrodys su suknele-futliaru arba jau minėtu pieštuko formos sijonu. Tačiau, prie šio subtilaus aksesuaro nederės ryškūs, iššaukiantys drabužiai. Pagrindinė tokių aksesuarų ir kitų drabužių derinimo taisyklė – saikingumas.

Baltos raštuotos ar tinklinės pėdkelnės – kodėl gi ne?!

Patys drąsiausi deriniai, puošti baltomis ar kitomis šviesių atspalvių raštuotomis pėdkelnėmis, užburia švelnumu ir nekasdieniškumu. Bet, kaip dėvėti jas kasdieninio stiliaus gretose, jeigu dalykinis stilius, kaip minėjome aukščiau, reikalauja išskirtinai tamsių ir ramių derinių? Stilistai, kalbėdami apie kasdieninius šio aksesuaro derinius, rekomenduoja tokių atspalvių pėdkelnes dėvėti su išskirtinai romantiško stiliaus drabužiais ir naiviomis, vaikiškomis spalvomis. Pavyzdžiui su suknelėmis, puoštomis smulkiomis gėlytėmis ar langeliais.

sviesios pedkelnes

Sudėtingi faktūrų elementai, sėkmingai pritaikyti skoningų drabužių ir šviesių raštuotų pėdkelnių derinyje, laikomi gero stiliaus ženklu. Minkštos faktūros ir fasonai, nėriniai ar siuvinėjimai – puikus pretekstas papildyti aprangą raštuotomis pėdkelnėmis. Iki tobulumo, tokiems deriniams tetrūksta šviesios spalvos avalynės. Tai gali būti klasikinio, kuklaus modelio bateliai, nedideliu kulniuku ar elegantiški oksfordai.

pedkelnes

Subtiliai pasirinkusios raštuotas ar tinklines pėdkelnes tapsite tikra deive

Nežiūrint į patrauklią raštuotų ir tinklinių pėdkelnių išvaizdą, daugelis moterų jų prisibijo, besibaimindamos perlenkti lazdą. Žinoma, šis aksesuaras atrodys neskoningai, jeigu gerai neapgalvosite, kokius drabužius prie jo priderinti. Bet, tinkamai pasirinkus, ši kojų puošmena atrodys nekaltai ir švelniai.

Svarbus vaidmuo, šiuo atveju, tenka asmeniniam požiūriui į pasaulį ir užduočiai, keliamai, renkantis tokius drabužius. Panorėjus, galima tapti griežtumo ir elegancijos įsikūnijimu, pasipuošus maža juoda suknele ir raštuotomis ar tinklinėmis pėdkelnėmis. Galima susikurti ir nerūpestingos mergaitės įvaizdį, apsivilkus lengvai krentančia tunika ir prie jos derančiomis raštuotomis gražuolėmis. Arba pasidabinti švelniai rožine palaidine ir įspūdingomis, šviesių atspalvių pėdkelnėmis, margintomis švelniais raštais, tarsi padengtas šerkšnu.

pėdkelnės