Apie mus

Apie mane


Susipažinkime. Aš esu Jolanta, Getstyle.lt įkūrėja. Esu tas žmogus, kuris nori Jus gražiai papuošti. :) Tikiu, kad stilius turi būti prieinamas kiekvienam, todėl atrinkdama parduotuvės asortimentą, visad stengiuosi pasiekti kainos, kokybės ir stiliaus harmoniją. O svarbiausia – tai turi būti gražu, ne tik man, bet ir Jums!


Dar vaikystėje pajutau stipriai išreikštą jausmą grožiui. Nuo pat mažų dienų mėgau preciziškai puošti lėles, pasiuvus joms gražiausius drabužius. Vėliau drabužius kūriau ir siuvau sau, o kai tapau mama – kūrybai nebeliko laiko, tad pradėjau ieškoti gražių ir stilingų drabužių, kurie padėtų dar geriau pajausti save ir atsiskleisti.


Taigi šiandien STILIUS man, tai jausmas savęs pačios kiekvieną dieną. Su kokiais drabužiais ir aksesuarais aš jaučiuosi geriausiai, patogiausiai ir labiausiai pasitikinti savimi. Tad vieną dieną mano įvaizdis gali priminti valiukišką paauglę, o kitą – aristokratišką damą. Aš sau tai leidžiu ir man tai labai patinka!


Apie Getstyle.lt


Getstyle.lt veiklą pradėjo 2008-aisiais, per visus šiuos veiklos metus aš nuolat stengiausi, jog būtų patenkinti visi klientų lūkesčiai, tad visada skiriu išskirtinį dėmesį tam, jog klientai būtų aptarnaujami nuoširdžiai. Myliu žmones ir bendravimą su jais, tad dažnai ir aš atsisėdų į „klientų aptarnavimo kėdę“ ir jeigu pajausite išskirtinę meilę ir šilumą – supraskite, tai aš. :)


Prireikė ne vienų metų patirties, atkaklumo ir mano meilės darbui, kad galėtume pasiūlyti išskirtinį prekių asortimentą, koks yra suformuotas šiandien. Visada siekiu, kad prekės, kurios yra mūsų parduotuvėje neturėtų konkurencijos ir, kad nuolat atsinaujintų, galvodama apie kiekvieną moterį, kuri nori rengtis taip, kad įkvėptų kitus. Be to, tikiu jog moters rankinė, bateliai ir aksesuarai gali visiškai pakeisti jos įvaizdį, tad pasirūpinau, kad parduotuvėje būtų didelis pasirinkimas žymių prekinių ženklų avalynės, rankinių ir aksesuarų.


Parduotuvėje taip pat rasite stilingų ir kokybiškų drabužių, avalynės ir aksesuarų visiems šeimos nariams. Kodėl visiems šeimos nariams? Todėl, kad labai myliu savo šeimą, tad man pačiai labai svarbu, kad apsiperkant parduotuvėje rasčiau kažką stilingo ir gražaus savo vyrui ir vaikams, žinau, tai visoms mums labai svarbu.

Getstyle.lt man – tarsi dar vienas šeimos narys. Be jo neįsivaizduoju savęs, todėl labai rūpinuosi kad ir Jums jis patiktų!


Iš visos širdies,
Jolanta

Jolanta Viršilė