Avalynės dydžiai
Gamintojai
Spalva
Medžiaga
Kaina
Filtrai
  • Naujiena
−10%
Hunter Refined Tall Wave...

Hunter Refined Tall Wave Texture...

172,86 €
192,07 €
  • Naujiena
−10%
Melissa Fusion AD...

Melissa Fusion AD 32342/01003...

147,60 €
164,00 €
  • Naujiena
−35%
Zaxy London Boot II Fem 82267/01003 Czarny (ZA43-a) batai

Zaxy London Boot II Fem...

33,15 €
51,00 €
  • Naujiena
−10%
Hunter Original Gloss Jade...

Hunter Original Gloss Jade...

117,90 €
131,00 €
  • Naujiena
−35%
McArthur S14-F-ZP-13-BE (MC75-b) bateliai

McArthur S14-F-ZP-13-BE (MC75-b)...

34,03 €
52,35 €
  • Naujiena
−35%
Meduse Camaro (MD2-a) batai

Meduse Camaro (MD2-a) batai

26,00 €
40,00 €
  • Naujiena
−35%
Mel by Melissa Ankle Boot bateliai

Mel by Melissa Ankle Boot bateliai

55,25 €
85,00 €

Moteriški botai – sausoms kojoms ir stilingam įvaizdžiui! 

Moteriški botai – viena idealiausių avalynių šlapiems ir drėgniems orams. Būtent moteriški botai lyjant lietui leidžia išsaugoti sausas kojas, todėl šie guminiai batai – itin populiarūs rudenį bei pavasarį, kai mūsų šalyje lietūs yra gan dažni palydovai. Be to, labai svarbu paminėti ir tai, kad moteriški botai ne tik neleidžia kojoms peršlapti, bet ir yra labai stilingas pasirinkimas. Kuo botai ir stilius susiję? Manote, kad moteriški botai yra tinkami tik klampojimui po šlapius takus? Tuomet pakeiskite šią nuomonę, nes botai moterims jau seniai puikuojasi madingiausių moteriškų batų sąrašuose. 

Susidomėjote? Jums yra reikalingi stilingi ir komfortiški moteriški botai? Tokiu atveju botai moterims iš elektroninės parduotuvės Getstyle.lt yra tai, ko reikia sausoms jūsų kojoms ir stilingam įvaizdžiui!

Guminiai batai – madingų moterų pasirinkimas

Guminiai batai yra madingų moterų pasirinkimas. Nustebote? Manėte, kad moteriški botai jums pravers tik tuo atveju, kai nenorite sušlapti kojų? Jau minėjome, kad taip manyti nėra teisinga, nes guminiai batai dėl savo praktiškumo ir universalumo mados pasaulyje užkariavo daugelio širdis ir dabar jau nieko nestebina tai, kad botai moteris puošia tiek išsiruošus pasivaikščioti, tiek kino teatre ar kavinėje. 

Seniai stebite guminių batų madas ir norėtumėte įsigyti stilingus, patogius bei kokybiškus moteriškus botus? Tokiu atveju nedelskite ir apsipirkite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Pas mus itin įvairūs botai moterims. Tad galite rinktis ir ilgus moteriškus, ir trumpus moteriškus botus. Kurie botai būtų geresnis pirkinys? Viskas priklauso nuo to, ko tikitės iš guminių batų. Ilgi moteriški botai užtikrintai apsaugo kojas nuo drėgmės ir yra itin pamėgti tų moterų, kurios mėgsta ilgus pasivaikščiojimus net ir lyjant lietui. Be to, ilgi moteriški botai labai gražiai atrodo prie suknelės, sijono ar šortų. Pasirinkus tokius derinius jūs atrodysite itin stilingai, o ir jausitės patogiai bei išsaugosite sausas kojas. 

Trumpi moteriški botai dažniau avimi kaip kasdieninė avalynė. Sutiksite, kad rudenį ar pavasarį lietus mus lydi kone kasdien. Tad esant lietingoms dienoms geriausi batai jūsų kojoms – trumpi moteriški botai. Apsiavus botus jūs visuomet būsite tikra, kad kojos neperšlaps, o ir jūsų įvaizdis bus stilingas bei madingas. Avėkite trumpus moteriškus botus prie kelnių, džinsų, sijono ar suknelės ir nesukite galvos dėl lietingo oro. 

Baiminatės, kad guminiai batai nors ir apsaugo nuo drėgmės, tačiau gali sukelti kitų nepatogumų – nuspausti, išvarginti kojas? Nederėtų, nes Getstyle.lt esantys moteriški botai itin lengvi ir kokybiški, tad jūsų kojos juose jausis kaip niekada patogiai. Sunku patikėti? Įsigykite guminius batus pas mus ir netrukus tuo įsitikinsite!

Botai moterims  – garantuotas komfortas už gerą kainą

Botai moterims, kaip jau minėjome, pirmiausia jūsų kojoms turi suteikti maksimalų komfortą. Juk botai ir buvo atrasti tam, kad apsaugotų kojas nuo drėgmės ir leistų joms išlikti sausoms. Tad jei tikrai jus domina patogūs, lengvi ir kokybiški botai moterims turėtumėte dėmesį atkreipti į mūsų elektroninėje parduotuvėje esančius moteriškus botus. Kuo čia esantys botai moterims tokie ypatingi? Tuo, kad yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, o aukščiausia kokybė užtikrina ir maksimalų komfortą. Svarbu pažymėti, kad mūsų lentynose puikuojasi ir visame pasaulyje gerai žinomi bei pripažinti Hunter botai moterims. Būtent Hunter moteriški botai yra itin pamėgti ir pamilti dėl savo lengvumo, lankstumo ir, žinoma, stilingumo. Todėl esame tikri, kad šio prekinio ženklo moteriški botai jūsų tikrai neapvils. 

Aukščiausia kokybė, garantuotas komfortas, žavus dizainas manote, kad tokie botai moterims – nepigus pirkinys? Galime jus nudžiuginti, kad mūsų elektroninėje parduotuvėje moteriškų botų kainos jus maloniai nustebins. Pas mus labai dažnai skelbiamos nuolaidos, akcijos, tad botai moterims už gerą kainą jau laukia jūsų ir lietingų dienų iššūkių. Esate pasiruošusios priimti šiuos iššūkius? Puiku, avėkite moteriškus guminius batus iš Getstyle.lt ir džiaukitės kiekviena diena ir bet kokiu oru!