Avalynės dydžiai
Gamintojai
Spalva
Medžiaga
Kaina
Filtrai
 • Naujiena
−10%
Crocs Classic All-Terrain...

Crocs Classic All-Terrain Sandal...

57,60 €
64,00 €
 • Naujiena
−10%
Teva M Hurricane XLT2...

Teva M Hurricane XLT2...

96,02 €
106,69 €
 • Naujiena
−10%
Wojas Brązowe 29007-53...

Wojas Brązowe 29007-53 (WO149-a)...

90,53 €
100,59 €
 • Naujiena
−10%
Teva M Original Universal...

Teva M Original Universal...

76,81 €
85,35 €
 • Naujiena
−10%
Teva M Hurricane XLT2...

Teva M Hurricane XLT2...

96,02 €
106,69 €
 • Naujiena
−10%
Teva M Hurricane XLT2...

Teva M Hurricane XLT2...

96,02 €
106,69 €
 • Naujiena
−10%
Rieker Czarne 20800-00...

Rieker Czarne 20800-00 Black...

98,77 €
109,74 €
 • Naujiena
−10%
Geox U S.Strada B Black...

Geox U S.Strada B Black U6224B...

104,26 €
115,84 €
 • Naujiena
−10%
Geox U Spherica Ec5 A Black...

Geox U Spherica Ec5 A Black...

117,98 €
131,09 €
 • Naujiena
−10%
Geox U Xand 2S-Cow Lea...

Geox U Xand 2S-Cow Lea U15BGB...

104,26 €
115,84 €
 • Naujiena
−10%
Teva M Original Universal...

Teva M Original Universal Urban...

67,50 €
75,00 €

Sandalai vyrams – stilingi šiltojo sezono palydovai!

Sandalai vyrams yra ta vyriška avalynė, be kurios neįsivaizduojamas nei vienas stilingas šiltasis sezonas. Sutiksite, kad prasidėjus šiltajam sezonui yra pats metas keisti vyrišką avalynę. O tam, kad vasara būtų stilinga ir patogi jums bus reikalingi sandalai vyrams iš elektroninės parduotuvės Getstyle.lt. Pas mus esantys vyriški sandalai yra tobulai pritaikyti pačiam šilčiausiam metų laikui, juose kojos neperkaista, neprakaituoja ir jaučiasi komfortiškai. Be to, tai ne tik labai patogi, bet ir labai madinga vyriška avalynė, tad avėdami sandalus įsigytus pas mus vienu šūviu nušausite du zuikius – kojoms suteiksite maksimalų komfortą ir įvaizdį papildysite stilinga vyriška avalyne. 

Nekantraujate, kuo greičiau įsigyti naujus vyriškus sandalus? Tuomet nedvejokite ir apsipirkite Getstyle.lt, kur kokybė, komfortas ir mada yra tai, ką suteiks čia esantys sandalai vyrams!

Vyriški sandalai: išsirinkite geriausius

Vyriški sandalai, kaip jau minėjome, yra nepakeičiama avalynė vasarą. Ar tikrai tokia nepakeičiama? Be jokios abejonės. Sutiksite, kad temperatūros stulpeliams gerokai pakilus kojos reikalauja kaip niekada daug komforto. Tad labai svarbu pasirūpinti, kad jos neperkaistų, neprakaituotų, kad nuo karščio neatsirastų nutrynimų ar nuospaudų. O tuo tikrai pasirūpins sandalai vyrams, nes tai itin orui pralaidi vyriška avalynė, todėl net ir esant didžiausiems karščiams avėdami sandalus jūs nejausite jokio diskomforto. Taip pat būtina nepamiršti, kad vasarą reikia pasirūpinti ne tik kojų komfortu, bet ir savo įvaizdžiu. O jei jus puoš vyriški sandalai iš Getstyle.lt būkite tikri, jūsų įvaizdis bus ir stilingas, ir madingas. 

Esate įsitikinę, jog jums reikalingi sandalai vyrams, tačiau nežinote kaip išsirinkti geriausius? Užtikriname, kad apsipirkus mūsų elektroninėje parduotuvėje jūs tikrai rasite tobulai sau tinkančius sandalus. Be to, pateiksime kelis faktus apie sandalus vyrus, kuriuos reikia žinoti prieš renkantis sau labiausiai tinkančius. Vyriški sandalai gali būti uždari ir atviri. Uždari sandalai vyrams yra itin mėgiami tų stiprios lyties atstovų, kurie šiltuoju metų laiku keliauja į ofisus, darbo susitikimus ir nori avėti patogią, šiltam orui pritaikytą avalynę. Pasirinkus uždarus vyriškus sandalus jūs būsite tikri, jog atrodote subtiliai ir stilingai, o ir jausitės išties puikiai. Atviri vyriški sandalai yra skirti, kur kas laisvesniam įvaizdžiui. Atviri sandalai vyrams šiltomis dienomis idealiai tinka tiek keliaujant pasivaikščioti, tiek leidžiant laisvalaikį, tiek išsiruošus į paplūdimį.

Žinoma tam, kad sandalai vyrams pilnai pateisintų jūsų lūkesčius reikia išsirinkti sau artimiausią ir labiausiai tinkamą vyriškų sandalų modelį. Tad svarbu žinoti, kad sandalai vyrams gali būti: klasikiniai ir sportiniai. Klasikiniai vyriški sandalai puikiai tiks tiems vyrams, kurie labiau prijaučia klasikiniam, tačiau kartu ir komfortiškam įvaizdžiui. Su klasikiniais vyriškais sandalais jūs galite drąsiai eiti ir pasivaikščioti, ir į kavinę, ir į kino teatrą ar kur tik panorėsite. Šie vyriški sandalai dera tiek prie klasikinių ar džinsinių šortų, tiek prie kelnių ar džinsų. Sportiniai sandalai vyrams yra labiau pamėgti aktyvių vyrų. Su sportiniais vyriškais sandalais itin patogu leistis į ilgesnius pasivaikščiojimus ar išvykas, taip pat šie sandalai vyrams bus puikūs palydovai keliaujant į paplūdimį. O tiek sportiniai, tiek klasikiniai, tiek uždari, tiek atviri sandalai vyrams jūsų laukia Getstyle.lt. Tad rinkitės pas mus, nes kitur geriau nebus!

Sandalai vyrams internetu: apsipirkite ir kokybiškai, ir pigiai

Sandalai vyrams internetu iš mūsų elektroninės parduotuvės savo nepriekaištinga kokybe ir žemomis kainomis pradžiugino jau ne vieną vyrą. Pradžiugti norite ir jūs? Tuomet rinkitės vyriškus sandalus pas mus. Užtikriname, čia esantys sandalai vyrams pagaminti tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. O tai byloja tokie mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys prekiniai ženklai kaip: birkenstock, adidas, crocs, new balance, teva ir daugelis kitų. Negana to, jog šie prekiniai ženklai jums siūlo neabejotiną bei patikrintą kokybę, mes dar pridėsime ir itin geras kainas. Patikėkite, sandalai vyrams esantys Getstyle.lt jums kainuos pigiau, džiugins jus ilgiau ir stiliaus bei mados į įvaizdį įneš daugiau. Dar dvejojate? Esame tikri, kad nebe ir netrukus vyriški sandalai iš Getstyle.lt džiugins jūsų kojas!