Avalynės dydžiai
Gamintojai
Spalva
Medžiaga
Kaina
Filtrai
  • Naujiena
−10%
Under Armour Surge 3...

Under Armour Surge 3 Gry/Wht...

74,07 €
82,30 €
  • Naujiena
−10%
Under Armour Surge 3...

Under Armour Surge 3 Blk/Blk...

74,07 €
82,30 €
  • Naujiena
−10%
Under Armour Charged...

Under Armour Charged Pursuit 3...

74,07 €
82,30 €
  • Naujiena
−10%
Under Armour Micro G...

Under Armour Micro G Pursuit BP...

68,58 €
76,20 €
  • Naujiena
−10%
Under Armour Charged...

Under Armour Charged Pursuit 2...

74,07 €
82,30 €
  • Naujiena
−10%
Under Armour Charged Breeze...

Under Armour Charged Breeze...

109,74 €
121,94 €
  • Naujiena
−10%
Under Armour Hovr Phantom 2...

Under Armour Hovr Phantom 2...

178,35 €
198,17 €
  • Naujiena
−35%
Erke M.training Shoes bateliai

Erke M.training Shoes bateliai

62,14 €
95,60 €

Bėgimo batai vyrams: leiskitės į komfortišką ir stilingą distanciją!

Bėgimo batai vyrams yra ypatingai svarbi avalynė sportuojantiems ar aktyvų gyvenimo būdą propaguojantiems stipriosios lyties atstovams. Juk tikrai nesuklysime teigdami, kad tinkamai pasirinkti bėgimo batai vyrams leidžia džiaugtis sklandžiu, maloniu ir patogiu sportu. Be to, kokybiškų bėgimo batelių pagalba galima daug lengviau pasiekti norimus sporto rezultatus, o tas itin svarbu tiek mėgėjams, tiek profesionaliems sportininkams, tiesa? 

Tad ar esate pasiruošę leistis į komfortišką ir stilingą distanciją su bėgimo batais vyrams iš elektroninės parduotuvės Getstyle.lt? Mes tai tikrai tam pasiruošę ir norime jus supažindinti su itin kokybišku, komfortišku ir stilingu mūsų vyriškų bėgimo batelių asortimentu. 

Bėgimo bateliai vyrams – originalūs ir kokybiški

Bėgimo bateliai vyrams, kurie jums suteiks visapusišką komfortą, puikuojasi mūsų elektroninės parduotuvės lentynose. Čia tik garsūs, visame pasaulyje gerai žinomi, pripažinti ir gerbiami prekiniai ženklai. Iš ko galite rinktis? Pas mus: adidas bėgimo batai vyrams, nike bėgimo batai vyrams, reebok bėgimo batai vyrams, new balance bėgimo batai vyrams, puma bėgimo batai vyrams ir daugelis kitų. Svarbiausia, jog visi čia esantys bėgimo batai vyrams yra originalūs, pagaminti tik iš aukščiausios kokybės medžiagų ir sukurti lengvesniam, sklandesniam bei paprastesniam jūsų sportui. 

Reikėtų pažymėti, kad mūsų asortimente rasite ne tik komfortą ir kokybę, bet ir stilių bei madą. Mes vadovaujamės taisykle, kad net ir sportuodamas vyras turi atrodyti žaviai ir stilingai. Tad Getstyle.lt – tik naujausių modelių bėgimo bateliai vyrams. O geriausia tai, kad pas mus jūsų laukia ir labai gausus spalvų bei dizainų pasirinkimas. Domina balti ar juodi bėgimo bateliai vyrams? Šių spalvų vyriškų bėgimo batų Getstyle.lt gausu. O gal jūsų širdis linksta prie ryškesnių spalvų ir norite savo kojas pamaloninti ryškiai geltonais, raudonais, žaliais ar mėlynais bėgimo batais vyrams? Džiaugiamės, kad esate ryški bei drąsi asmenybė ir tokius bėgimo batus kviečiame išsirinkti pas mus. 

Vyriški bėgimo batai: kokie turi būti? 

Vyriški bėgimo batai yra bėgimui ir sportui skirta avalynė, todėl šie batai vyrams turi pasižymėti keliomis išskirtinėmis savybėmis. Kokios tai savybės? Kokie turi būti vyriški bėgimo batai? Pirmiausia bėgimo batai vyrams privalo suteikti kojoms maksimalų komfortą. Labai svarbu, kad bėgimo batai niekur nespaustų, neveržtų ar kitaip nevaržytų kojų. Sportuojant kojoms ir taip tenka didelis krūvis, tad sporto metu jos turi jaustis laisvai bei lengvai. Paminėjome lengvumą, o tai yra dar viena labai svarbi savybė, kuria turi pasižymėti vyriški bėgimo batai. Labai svarbu įsidėmėti, kad tik lengvi ir minkšti bėgimo bateliai vyrams leis mėgautis kiekviena sporto akimirka ir pasiekti pačių geriausių sportinių rezultatų bei laimėjimų. Na, o visomis šiomis savybėmis pasižymintys bėgimo batai vyrams jūsų laukia Getstyle.lt, tad išsirinkite ir mėgaukitės aktyviu gyvenimo būdu!

Bėgimo batai vyrams internetu geriausia kaina

Bėgimo batai vyrams internetu, kurie jus nudžiugins geriausia kaina – mūsų elektroninėje parduotuvėje. Džiaugiamės galėdami pasakyti, jog čia esantys originalūs, kokybiški ir komfortiški bėgimo bateliai vyrams kainuoja išties nedaug. Kokia šių mažų kainų paslaptis? Labai paprasta: pas mus nuolat skelbiamos akcijos, nuolaidos bei įvairūs išpardavimai, nes labai dažnai atnaujiname ir keičiame savo asortimentą, atsižvelgdami į  sportuojančių vyrų poreikius. Tad sportuokite stilingai, sportuokite kokybiškai, sportuokite patogiai, sportuokite su vyriškais bėgimo batais iš Getstyle.lt!