Dydžiai
Gamintojai
Spalva
Kaina
Filtrai
 • Naujiena
Gorsenia liekninantis triko
 • Naujiena
Modo liekninančios kelnaitės
 • Naujiena
Modo liekninančios kelnaitės
 • Naujiena
−50%
Julimex liekninantys apatiniai

Julimex liekninantys apatiniai

12,09 €
24,17 €
 • Naujiena
Self koreguojančios tamprės
 • Naujiena
Gorsenia liekninantis triko
 • Naujiena
Eldar liekninantys apatiniai
 • Naujiena
Eldar liekninantys apatiniai
 • Naujiena
Eldar liekninantis triko
 • Naujiena
Mitex liekninantis triko
 • Naujiena
−50%
Wolbar liekninančios kelnaitės

Wolbar liekninančios kelnaitės

7,51 €
15,02 €

Liekninantys apatiniai

Liekninantys apatiniai – jums vienai težinoma paslaptis, kurios kartais prireikia, norint įsisprausti į svajonių suknelę, arba naujus džinsus, ar prabangų sijoną. Bet kuriuo atveju, liekninantys apatiniai moterims gelbsti tomis ypatingomis progomis, kai privalome atrodyti puikiai, o laiko, kurį galėtume skirti dietai, ar intensyvioms treniruotėms, kaip tyčia, nėra. Tačiau nusiminti nereikia. Švelniai prie moters kūno linijų priglundantys ir žavingai jas koreguojantys liekninantys apatiniai išspręs šią dilemą.

Domina liekninantys apatiniai, kurių dėka atrodytumėte ir jaustumėtes nepriekaištingai? Tokie liekninantys apatiniai moterims – elektroninėje parduotuvėje Getstyle.lt! Mūsų asortimente: liekninantys korsetai, formuojantys bodžiai, liekninančios kelnaitės ir kt.  Džiaugiamės galėdami pasiūlyti itin gausų liekninančių apatinių asortimentą ir esame tikri, kad čia liekninantys apatiniai – visoms moterims, kurios trokšta tobulos figūros. 

Labai svarbu pabrėžti, kad visi liekninantys apatiniai, esantys Getstyle.lt, yra tik aukščiausios kokybės. Todėl garantuojame, kad šie liekninantys apatiniai moterims priglus prie jūsų kaip antroji oda ir jūs pamiršite, kad jais vilkite. Be to, aukščiausios kokybės medžiagos užtikrins, kad liekninantys apatiniai jus džiugins ilgą laiką – nenusiskalbs, nenusiburbuluos, nenusidėvės. Taigi apsipirkite jau dabar ir dar ilgai džiaukitės tobulomis kūno linijomis. 

Kurie liekninantys apatiniai geriausi? Vieno atsakymo nėra, nes viskas priklauso nuo kiekvienos moters norų ir lūkesčių. Galime pažymėti, kad liekninantys korsetai efektyviai užmaskuoja įvairius figūros trūkumus. Ramybės neduoda atsikišęs pilvukas? Svajojate apie lieknesnę taliją? Turite itin žavią, aptemptą suknelę, bet nedrįstate jos vilkėti? Visas šias ir kitas jums ramybės neduodančias problemas gali padėti išspręsti liekninantys korsetai. Liekninantys korsetai iš Getstyle.lt idealiai priglunda pire kūno ir veiksmingai paslepia visus figūros trūkumus. Akimirksniu dingsta atsikišęs pilvukas, išryškėja talija, o aptempta suknelė atrodo nuostabiai. 

Tačiau toms moterims, kurios yra nepatenkintos savo sėdmenimis labiau yra rekomenduojamos liekninančios kelnaitės. Liekininančios kelnaitės tobulai aptempia tiek sėdmenis, tiek šlaunis, pakelia užpakaliuką ir vizualiai sumažina apimtis. Tad jei trokštate stangraus bei dailaus užpakaliuko, liekninančios kelnaitės iš Getstyle.lt  šį jūsų norą išpildys. 

Taip pat reikėtų pažymėti ir tai, kad liekninantys apatiniai yra visiškai nepastebimi. Drąsiai juos vilkėkite po suknele, palaidine, sijonu, kelnėmis ir būkite tikra, niekas nė neįtars, kad vilkite liekninančius apatinius. Ko pasakyti būtų negalima apie jūsų figūrą, nes pagyrų dėl nepriekaištingų kūno linijų tikrai sulauksite. 

Liekninantys apatiniai, kurie leis jums džiaugtis svajonių figūra Getstyle.lt. Tad nieko nelaukite, nepriekaištingomis kūno linijomis džaukitės jau dabar!