Avalynės dydžiai
Gamintojai
Kaina
Filtrai
  • Naujiena
−35%
Nessi Szare 77706 Gad (NE179-a) bateliai

Nessi Szare 77706 Gad (NE179-a)...

42,90 €
66,00 €
  • Naujiena
−35%
Zaxy Pop Charm Fem Grey 81999/90140 (ZA22-b) bateliai

Zaxy Pop Charm Fem Grey...

29,25 €
45,00 €

Balerinos – lengvumas ir mada Jūsų kojoms!

Balerinos – vieni stilingiausių ir patogiausių moteriškų batų, kuriuos moterys mielai avi tiek kasdien, tiek norėdamos pasipuošti. Kaip balerinos užkariavo moterų širdis ir kojas? Labai paprastai: suteikdamos maksimalų komfortą ir žaviai atrodydamos. Ne paslaptis, kad balerinos yra itin lengva moteriška avalynė, todėl su jomis kojos jaučiasi labai patogiai ir net po ilgos darbo dienos nebūna pavargusios. Na, o stilingos balerinos yra labai universalios ir praktiškos, nes žaviai atrodo tiek prie kelnių, tiek prie šortų, tiek prie sijono ar suknelės. 

Jūsų kojoms taip pat reikalingas lengvumas ir mada, kurį suteikia balerinos? Ieškote tokių balerinų, su kuriomis ir jaustumėtės, ir atrodytumėte nepriekaištingai? Tuomet nė nekyla abejonių, kad tokios balerinos jūsų laukia elektroninėje parduotuvėje Getstyle.lt. Apsižvalgykite, įsitikinsite pačios!

Balerinos bateliai: kada ir kur avėti?

Balerinos bateliai tikrai gali būti pripažinti kaip vieni praktiškiausių ir universaliausių. Išties balerinos yra ta moteriška avalynė, kurią avint nereikia sukti galvos: ar viskas tinka, ar viskas suderinta. Tad jei jums iškyla klausimas: kada ir kur avėti balerinos batelius? Galime nesunkiai atsakyti: kada tik panorėsite ir kur panorėsite. Žinoma tam, kad balerinos jums suteiktų ne tik komfortą, bet ir taptų nepriekaištingu jūsų įvaizdžio akcentu, reikėtų atkreipti dėmesį į balerinų modelį bei spalvą. Tad jei ieškote konkrečios spalvos ar modelio balerinos batelių esame tikri, kad tokius rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Kodėl esame tokie įsitikinę? Todėl, kad Getstyle.lt labai įvairios balerinos ir gausus jų asortimentas. 

Klasikos gerbėjoms ir toms moterims, kurios dirba arba daug laiko praleidžia oficialioje aplinkoje, tikrai tiks juodos  balerinos, kūno spalvos balerinos ar kitų neutralių spalvų balerinos bateliai. Šios į akis nekrentančios spalvos visuomet puikiai dera prie klasikinio įvaizdžio, tad tokių spalvų balerinos puikiai atrodys ir derės tiek prie klasikinių kelnių, tiek prie klasikinio sijono ar suknelės. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į balerinų spalvą, bet ir į modelį. Todėl jei renkatės balerinas, kurios tiktų prie oficialaus jūsų įvaizdžio, nesirinkite balerinų su iššaukiančiomis, dėmesį atkreipiančiomis detalėmis – kaspinėliais ar kitais aksesuarais. 

Jei jūsų įvaizdis "laisvesnis" ir jus domina išskirtinės balerinos, tuomet tokias taip pat išsirinksite Getstyle.lt. Pas mus ir ryškių spalvų, ir pastelinių spalvų balerinos. Tad jei norite būti pastebėta, išsiskirti iš minios drąsiai rinkitės ryškiai raudonas, geltonas ar kitas spalvingas balerinas. O jei jums labiau prie širdies "ramesnės" spalvos, tuomet pastelinių spalvų balerinos tikrai bus tie batai, kuriais džiaugsis tiek jūsų akys, tiek kojos. 

Na ir žinoma, negalima pamiršti šventinio įvaizdžio. Šventiniam įvaizdžiui susikurti puikiai tiks žavios balerinos su kaspinėliais ar kitais aksesuarais. Tokios balerinos ne tik pagyvins jūsų šventinį įvaizdį, bet ir įneš į jį puošnumo. Taip pat reikėtų paminėti, kad balerinos tinka ne tik paprastoms šventėms, bet ir ypatingoms – tokioms kaip vestuvės. Labai dažnai nuotakos tam, kad vieną gražiausių savo gyvenimo dienų ne tik atrodytų stulbinamai, bet ir jaustųsi patogiai renkasi balerinas. Tad baltos balerinos, su kuriomis nuostabiai atrodysite pačių ypatingiausių švenčių metu – taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Balerinos moterims už ypatingas kainas

Balerinos moterims, iš elektroninės parduotuvės Getstyle.lt, jus nudžiugins ne tik pasirinkimo gausa bei aukščiausia kokybe, bet ir ypatingomis kainomis. Kuo šios kainos tokios ypatingos? Tuo, kad išties kokybiškos ir stilingos balerinos čia kainuoja tiek, kad nereikia pagalvoti, jog brangu ar neapsimoka. Negana to, pas mus dar ir labai dažnai skelbiamos akcijos bei nuolaidos, tad jomis pasinaudoti tiesiog būtina tam, kad jūsų kojas netrukus papuoštų madingos, komfortiškos ir nebrangios balerinos. Ypatingi pasiūlymai, ypatingos balerinos – ypatingoms moterims!