Prekių grąžinimas

Jeigu Jums netiko įsigytų prekių modelis, spalva, dydis ar kita, Jūs galite jas grąžinti per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo dienos.

Keičiamas prekes NEMOKAMAI pakeisime į kitas prekes (tai reiškia, kad kurjeriu pagalba paimsime prekę iš Jūsų ir pakeistą pristatysime nemokamai).

Veido kaukių grąžinti negalima pagal LR Civilinio kodekso 6.22810  straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis prekėms, kurių grąžinti negalima  (pvz., negalima grąžinti prekių, kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių).

Norėdami keisti ar grąžinti prekes eikite į klientų aptarnavimo skyrelį ir paspauskite:

PREKIŲ KEITIMO/GRĄŽINIMO FORMA

Grąžinant prekes būtina pateikti prekių įsigijimo dokumentus.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

- Prekės nebuvo naudojamos (dėvimos, avimos ir pan.).
- Prekės nebuvo sugadintos.
- Kiekviena grąžinama prekė yra originalioje ir nepažeistoje pakuotėje.
- Nuo prekių nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.).
- Grąžinamos prekės yra pilnos komplektacijos ir išlaikė savo prekinę išvaizdą.


Pinigų grąžinimo ir prekių keitimo procedūra

Jūsų gražinamos prekės yra pristatomos į sandėlį, kur įvertinama, ar prekės buvo grąžintos laikantis aukščiau nurodytų sąlygų.

Prekių keitimo
į kitą dydį, spalvą arba modelį atveju prekės paėmimas iš kliento kurjerio pagalba ir pakartotinas pristatymas yra nemokamas.
Jeigu keičiamų prekių kainos skiriasi, susidaręs skirtumas yra grąžinamas klientui arba turi būti primokėtas. 

- Klientui, pasirinkus prekę grąžinti panaudojant Omniva grąžinimo kodą, nuskaičiuojama 2 eurai (ši paslauga apmokestinama UAB "Omniva LT") nuo gražinamos užsakymo sumos.
- Klientui, pasirinkus prekę grąžinti pasinaudojant Venipak kurjerių paslauga, nuskaičiuojama 3 eurai (ši paslauga apmokestinama UAB "Venipak Lietuva") nuo gražinamos užsakymo sumos.


Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo.


Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis telefonu: +37068364661.