2018-ųjų vasaros avalynės tendencijos

2018-ųjų vasaros avalynės tendencijos

Ne paslaptis, kad moters turima batų kolekcija ar įsigyti nauji batai gali ženkliai pagerinti damos nuotaiką, o ir vyrai neabejingi gražiosios lyties atstovėms, kurių kojeles puošia seksualūs aukštakulniai. Kita, ne mažiau gražios avalynės poveikiui pasiduodanti žmonių grupė – šią avalynę avinčios moters draugės. Jos gali tiek pavydėti, tiek apiberti komplimentais, tačiau, bet kuriuo atveju, abejingų kokybiškai ir gražiai avalynei nėra. Juk ir vyrams apavas –labai svarbus. Yra paplitusi nuomonė, kad moterys pirmojo pasimatymo metu, visų pirma atkreipia dėmesį į vyro batus.

Tad ir šiandieninį savo straipsnį nusprendėme skirti ateinančios vasaros avalynės tendencijoms aptarti, nes, kaip ir sakėme, šiai garderobo detalei neabejingas kiekvienas iš mūsų. Protinga ledi visada gebės pasirinkti tinkamą avalynę, pabrėžiančią jos individualumą ir charizmą. O ateinančio šiltojo sezono avalynės mada tokia spalvinga savo dizaino sprendimais, naudojamomis medžiagomis ir stilių įvairove, kad patenkins net įnoringiausių vartotojų (tiek moterų, tiek vyrų) poreikius.

Patogumas – svarbiausias kriterijus

mokasinai

Patogios ir patvarios avalynės gerbėjai, nesiekiantys jokių stiliaus įmantrybių, bus itin pamaloninti mados kūrėjų. Susidaro įspūdis, kad žudikiškų smailiakulnių laikai praėjo. Ir toliau išlieka madingi batai, rantytais padais, kurių teikiamą komforto jausmą jau spėjome išbandyti. Tai ir tradiciniai laisvalaikio bateliai, ir ramiems pasivaikščiojimams ar darbui tinkantys moteriški mokasinai, taip pat aprūpinti tuo, patogiuoju padu, kuriuos dailiosios lyties atstovėms siūlo ne tik New Balance, bet ir kiti gamintojai.

new balance batai

Pastarasis prekinis ženklas, apskritai, pamėgo tokio tipo laisvalaikio batelius, taigi patogiais, gerai su paviršiumi sukimbančiais laisvalaikio bateliais galės džiaugtis ne tik moterys, bet ir vyrai, kuriems šis gamintojas taip pat turi ką pasiūlyti. Tokio tipo avalynė įvaizdžiui suteikia brutalumo ir drąsos. Beje, šią savybę: šokiruoti netradiciniu, grubiu padu, perima ir moteriškos basutės. Norinčioms išsiskirti damoms verta nebijoti netradicinių, kiek su sportiniu stiliumi supanašėjusių, basučių sprendimų. Tokios basutės, kaip šis Big Star modelis, išskirs dailiosios lyties atstovę iš jos konkurenčių rato.

big star basutes

Futuristinio, miesto stiliaus ir romantikos samplaika

2018-ųjų vasaros avalynės kolekcijose persipina romantiškas ir futuristinis stiliai. Tai galime matyti DIOR pristatytuose futuristinio stiliaus, blizgiuose, pilkuose bateliuose, kurie suraišyti raišteliais korseto principu, paliekant atidengtą dalį kojos. Apie šią įdomią raištelių, tarsi pasiskolintų iš korseto, ir perkeltų ant batelių, tendenciją dar pakalbėsime.

O minėtiems romantiškam ir futuristiniam stiliams atliepia ir laisvas miesto stilius. Čia karaliauja tokie laisvalaikio avalynės guru kaip Lacoste, Adidas, Nike, Converse (ir šį sezoną dovanojantys savo gerbėjams nesenstantį Converse Chuck Taylor modelį, tik kur kas ryškesnių, labiau vasariškų spalvų) ir kiti vartotojų pamėgti prekiniai ženklai. Apie laisvalaikio ir sportinę avalynę plačiau kalbėsime kitame skyrelyje.

converse bateliai

O dabar norime dar kartą pakalbėti apie plastiką. Panašu, kad 2018-aisiais be jo – nė žingsnio. O apsiavus šia medžiaga patobulintus batelius, šį posakį galime šifruoti tiesiogine prasme. Plastikas užkariauja avalynės kūrėjų sąmonę. Ši medžiaga naudojama tiek pilnumoje, tiek atskirai: ar tai būtų beveik visas bato paviršius, pasiūtas iš plastiko, ar tik specialiai pridėta plastikinė detalė, kontrastuojanti su pagrindine batų medžiaga. Pavyzdžiui, Alexander`io mcQueeno kolekcijose įdomiai interpretuojamas dabar mados viršūnėse karaliaujantis plastikinis kulnas. Jis, tarsi koks brangus inkliuzas, inkrustuojamas gėlių žiedais.

Sportinės avalynės mada

Šią vasarą, besirinkdami sportinę avalynę, galite pasijusti tarp dviejų ugnių. Iš vienos pusės, laimėsite, jei rinksitės baltutėlius sportinius batelius. Kita vertus, 2018-ųjų mados podiumai niekaip negali apsieiti be batelių su ryškiaspalviais printais. Tad ir spalvų mėgėjams, bei mėgėjoms neteks nuobodžiauti. Galėsite tokius batelius derinti su sportiniu kostiumu, o kartais ir su kasdieninio stiliaus drabužiais. Moterims leidžiamas netgi prigludusios, kasdieninio stiliaus suknelės ir sportinių batelių derinys. Aktuali išlieka ir iš šaltojo sezono mus pasivejanti sidabrinių atspalvių manija. Tik štai, juoda sportinė avalynė – nebe tokia madinga.

bateliai su printaisKomforto ir sportinio stiliaus mėgėjoms, paslapčia žvilgčiojančioms į aukštakulnius, bet nenorinčioms varginti jais kojyčių, dizaineriai sukūrė ryškius ir originalius sportinius batelius ant platformos. Šioms damoms ypač verta atkreipti dėmesį į ką tik minėto stiliaus Converse batelius. Ateinančio sezono metu dizaineriai, taip pat, kviečia rinktis kuo ryškesnę sportinę avalynę ir derinti ją tiek su džinsais ir marškinėliais, tiek ir įpinti į tokį, sportiškai-elegantišką derinį bent vieną dalykinį drabužį. O tokiam deriniui, siekiančioms išsiskirti, siūlome toliau aprašomą, kiek neįprastą tandemą.

storapadziai batai

Tai ryškiais, egzotiškų žiedų printais išmarginti Adidas sportiniai bateliai ir tiesaus kirpimo, tamsūs džinsai bei balti marškiniai (apie juos skaitykite čia). Visai neblogas derinys, ar ne? Akivaizdu, kad sportinės mados gigantas Adidas neatsispyrė pagundai plaukti drauge su kitais dizaineriais, pakerėtais kuo ryškesnių ir įmantresnių printų naudojimo madoje.

spalvoti adidas bateliai

Converse gamintojai taip pat neatsispyrė printų manijai. Tikrai unikaliai atrodysite saulėtą vasaros dieną pasipuošę dangaus skliauto raštais margintais Convers`ais. O galbūt pasiduosite besitęsiančiai, kitame skyrelyje mūsų aptariamai raištelių invazijai? Jaunimo avalynės lyderiai turi ką pasiūlyti ir šiuo atveju. Šis prekinis ženklas sukūrė kai ką itin modernaus ir alsuojančio 2018-ųjų mados dvasia. Tai žavūs, pastelinių spalvų Convers`ai, suraišioti atlasiniais raišteliais. Apie šią romantiškai valiūkišką madą skaitykite tolesniame skyrelyje.

Romantiškai pašėlę avalynės sprendimai

Kol vasara dar neišsprogo visais savo žiedais ir neužtvindė gatvių ir namų karščiu, turėsime progą pasimėgauti romantiškai atrodančiais aulinukais su raišteliais. Atrodytų, kuo gi gali būti romantiški paprasčiausi raišteliai? O gi tuo, kad jais bateliai suvarstomi taip skoningai ir subtiliai, kad moteris gali pasijusti apgauta ir įsigijusi korsetą, o ne batelius... Žinoma, mes juokaujame, bet dizaineriai išties deda visas pastangas, siekdami atsikratyti suraišomiems batams klijuojamos militaristinio ar pankiško stiliaus etiketės.

Tokiu būdu gimsta jau minėti atlasiniai raišteliai, o patys bateliai puošiami nėrinius primenančiais raštais. Tačiau bandymas paversti batelius panašiais į korsetą – mažiausia keistenybė, kalbant apie buduaro mados integravimą į avalynės sferą. Kai kuriuose aukštosios mados kolekcijose švysčiojo naktinukus primenančių suknelių ir grubios avalynės deriniai. Sijonų nėriniai čia pleveno virš batų, puoštų stambiomis sagtimis ar rantytais padais.

Kokios dar avalynės tendencijos, bus aktualios 2018-ųjų vasarą

Šiltuoju šių metų sezonu itin paklausūs bus sportiniai pusbačiai. Pavyzdžiui, šie patogūs, sportinio stiliaus Lacoste bateliai. Tokio tipo avalynė bus gaminama iš įvairių medžiagų: nuo odos iki medžiaginių variantų. Žinoma, šis avalynės tipas netiks dalykiniam stiliui. Tačiau puikiai atrodys, derinamas su šortais ir džinsais. Dizaineriai siūlo ir Oksfordo stiliaus pusbačius. Pastarieji jau gali būti derinami su dalykiniu stiliumi, kur aprangos kodas nėra labai griežtas. Tokie sprendimai puikiai tiks pasivaikščiojimams miesto gatvėmis ir aikštėmis.

lacoste bateliai

Kalbant apie ateinančios vasaros avalynės madą, apskritai, svarbu išsirinkti tinkamą stilių: kasdieninį, sportinį ar labiau linkstantį link dalykinio. Juk tinkamai parinkta avalynė daro stebuklus: gerina nuotaiką, pritraukia komplimentus ir padeda lengviau žengti visais įmanomais keliais.

batai