Įvaizdis - galingas ginklas!

Įvaizdis - galingas ginklas!

Ar kada pagalvojote, koks svarbus stilius, kuriant teigiamą savo įvaizdį kitų žmonių akyse? Kiek daug reiškia stilius moterims ir kodėl mums taip svarbu išlikti stilingiems ir atitikti aprangos kodo reikalavimus? Stilingai apsirengęs žmogus patraukia aplinkinių dėmesį, susilaukia kur kas palankesnio jų vertinimo.

Dar svarbiau yra tai, kad tinkamai pasirinktas stilius gali pakerėti priešingos lyties atstovus, kas vienodai aktualu tiek vienišiems, tiek savo antrąją pusę jau suradusiems žmonėms. Pirmieji, pasirinkę tinkamą stilių, gali pritraukti to ar tos vienintelio/-ės dėmesį, o antrieji, eksperimentuodami su savo stiliumi, gali įnešti naujų, romantiškų spalvų į jau sukurtus ir nusistovėjusius santykius.

Tad pakalbėkime apie tai, kokių stiliaus gudrybių turėtų imtis moterys ir vyrai, kad sulauktų daugiau susižavėjusių priešingos lyties atstovų žvilgsnių.

Kaip savo stiliumi pakerėti priešingos lyties atstovus?

Pradėkime nuo moterų. Kokių stiliaus gudrybių turėtų imtis damos ir panelės, siekdamos sužavėti potencialius ar esamus partnerius? Visų pirma kiekviena dama ir panelė, siekianti susižavėjusių vyrų žvilgsnių, turėtų įsigyti bent vieną stilingų ir elegantiškų aukštakulnių porą. Aukštakulnių magiją puikiai perteikia garsiosios Marilyn Monroe citata: „Duokite merginai porą aukštakulnių, ir ji užkariaus pasaulį“.

aukstakulniai bateliaifoto@http://us.christianlouboutin.com

Aukštakulniai vizualiai ilgina ir dailina kojas, tuo pačiu, paversdami jas labiau patraukliomis. Tačiau, įsigyti aukštakulnius nepakanka. Stilinga moteris ar mergina privalo mokėti elegantiškai vaikščioti, tad, mielosios, atkreipkite dėmesį į savo eiseną. Judėkite lėčiau ir išmokite eisenos „nuo klubų“, vaikščiodamos nesikūprinkite ir nemojuokite rankomis.

Sakote, kad eisena nesusijusi su stiliumi? Jūs labai klystate. Eisena formuoja Jūsų įvaizdį, o stiliui suteikia užbaigtumo, tarsi vainikuoja visas Jūsų pastangas tinkamai pasirinkti rūbus, šukuoseną ir aksesuarus. Žinoma, moters žavesį kuria ne tik eisena, bet ir daugybė kitų elementų: tinkamai pagal figūrą parinkta apranga (apie šią stiliaus subtilybę galite paskaityti kitame mūsų straipsnyje), spalvinė drabužių gama, tvarkingas ir konkrečiai situacijai pritaikytas makiažas (vakarinis, dieninis) bei manikiūras.

Na, o kokių gudrybių turėtų imtis vyrai, norėdami savo stiliumi sužavėti moteris ir merginas? Svarbu suvokti, kad merginos ir moterys, besirūpindamos savo išore, to paties tikisi ir iš stipriosios lyties atstovų. Todėl, vyrai taip pat turėtų pasirūpinti savo stiliumi. Jūs neprivalote atrodyti kaip Džordžas Klūnis, bet privalote pasirūpinti, kad Jūsų drabužiai būtų tvarkingi, švarūs, išlyginti ir tinkami Jūsų sudėjimui. Žinoma, vyrai neturėtų rūpintis savo išore labiau nei jų svajonių mergina ar moteris, tačiau įsigyti kokybiškus ir stilingus batus ar žavesio Jūsų įvaizdžiui suteiksiantį profesionalų ir stilingą laikrodį, tikrai vertėtų. Saikingas stilingumas – Jūsų sėkmės paslaptis.

laikrodis

Stilius, kaip teigiamo pirmojo įspūdžio formavimo priemonė

Stilius – pirmasis aspektas, į kurį atkreipiame dėmesį, susitikę vieną ar kitą žmogų pirmą kartą. Šis dėsnis itin pasitvirtina trumpalaikių susitikimų metu. Štai kodėl taip svarbu iki smulkmenų apgalvoti savo stilių, einant į darbo pokalbį. Šiai temai skirtą straipsnį mes jau esame publikavę, todėl šį kartą smulkiau susitelksime ties kitais pirmojo įspūdžio kūrimo aspektais, neatsiejamais nuo mūsų stiliaus.

Būtent dėl to, kad stilius yra neatsiejama mūsų asmenybės dalis, kito žmogaus apie mus susidarytas įspūdis daugeliu atvejų priklausys nuo to, kaip apsirengę, su kokia šukuosena ir kokiais aksesuarais pasipuošę, pirmą kartą susitiksime su tuo žmogumi. Paprasčiausias pavyzdys – uniforma arba klasikinio stiliaus kostiumėlis. Šie rūbai įpareigoja juos dėvintį asmenį elgtis pagal savo darbo sferos ar konservatyvaus gyvenimo būdo ir atitinkamo aprangos kodo diktuojamus etalonus. Kita vertus, stilius formuoja ne tik aplinkinių, bet ir mūsų pačių požiūrį į save.

klasikinis kostiumėlisfoto@pinterest

Ne viena moteris gali patvirtinti, kad apsivilkusi chalatu ir pasipuošusi vakarine suknele, ji ne tik yra skirtingai sutinkama aplinkinių ir sukuria skirtingą savo įvaizdį jų akyse, bet ir elgiasi skirtingai. Skirtingi drabužių tipai asocijuojasi ne tik su skirtingais socialiniais vaidmenimis. Drabužių stilius – kur kas galingesnis ginklas.

Pavyzdžiui, moters susikurtas stilius lemia jos fizinį patrauklumą ir seksualumą. Ir šie aspektai veikia ne tik aplinkinius (ypač stipriąją lytį), bet ir pačią moterį. Kiekviena dailiosios lyties atstovė, jei tik kada turėjo progą pasipuošti seksualiu apatinių komplektuku, Jums patvirtins, kad šis drabužis magiškai veikė ir ją pačią. Teikė pasitikėjimo savimi, privertė pažvelgti į save su didesne meile. Tačiau apie moterų stilių galima išvystyti atskirą diskusiją. Tam paskyrėme toliau dėstomą skyrelį.

apatiniu komplektas

Moters stiliaus poveikis jos įvaizdžiui

Moters stilius skiriasi ir kinta metams bėgant, keičiantis socialinei padėčiai, galiausiai, moteris, netgi būdama to paties amžiaus ir užimdama vienodą padėtį visuomenėje, gali turėti net keletą skirtingų stilių vienu metu. Šie stiliai, moters pasirenkami drabužiai, šukuosenos ir aksesuarai formuoja jos įvaizdį.

Tačiau, kiekvienai moteriai ir merginai neišvengiamai tenka keisti savo stilių, derinant jį prie skirtingų progų, nuotaikos, socialinių situacijų. Keisdama stilių, moteris gali palankiai paveikti aplinkinių požiūrį, susilaukti daugiau dėmesio iš antrosios pusės ar kitų stipriosios lyties atstovų. Juk moterys yra priverstos prisiimti galybę skirtingų vaidmenų, todėl, kaip jau minėjome, teisinga yra derinti savo stilių prie situacijos, laiko ir kitų aplinkybių.

O tam, kad patogiai jaustųsi skirtinguose vaidmenyse ir lengviau pereitų iš vieno į kitą, damos ir panelės gali viso labo nusimesti chalatą ir prijuostę, ir pasipuošti vakarine suknele ar seksualiais apatiniais (priklauso nuo aplinkybių ir paros laiko). Arba atvirkščiai, grįžusi po sunkios darbo dienos ir įsmukusi į patogius namuose dėvimus treningus, moteris galės bent porai minučių lengviau atsikvėpti.

suknele

Tačiau, vis dėlto, piktnaudžiauti namų šeimininkės stiliumi nereikėtų. Todėl, chalatą geriau palikti tingiems savaitgalio rytams, o darbo dienomis išlikti nors šiek tiek pasitempusiomis. Nors chalatas arba stilingas džemperis taip pat gali būti itin patrauklus drabužis. Svarbu neįkalinti savęs viename, pastoviame stiliuje, o gebėti laviruoti tarp skirtingų stilių, tuo pačiu keičiantis jų diktuojamai nuotaikai. Darbe mes griežtos ir dalykiškos, o namuose galime leisti sau tapti mielomis židinio kurstytojomis.

Kodėl stilius toks svarbus, formuojant įvaizdį?

Jau seniai pastebėta, kad drabužiai veikia žmogaus elgesį. Drabužio sukirpimas ir tai, kaip jis gula ant konkretaus žmogaus figūros, veikia laikyseną, gestus, pozas ir kitus žmogaus judesių aspektus. Tokiu būdu konkretus, pasirinktas stilius, kuris ir yra sukuriamas drabužių, šukuosenos ir aksesuarų pagalba, formuoja mūsų gebėjimą elgtis atitinkamoje visuomeninėje situacijoje ar aplinkoje. Tuo pačiu, stilius kuria mūsų įvaizdį

Aplinkiniai taip pat atkreipia dėmesį į tai, ar mūsų stilius atitinka mūsų amžių ir socialinį statusą. Drabužiai, aksesuarai, šukuosena ir kiti stiliaus elementai yra tarsi mūsų vizitinė kortelė. Todėl gebėjimas tinkamai rengtis ne tik pelnys mus supančių žmonių pagarbą ir komplimentus, padės mums tapti neatsiejama vienos ar kitos socialinės grupės dalimi, bet ir padės kurti sėkmingą karjerą, pritraukti  priešingos lyties dėmesį. Tad, akivaizdu, kad stilius itin svarbus formuojant savo įvaizdį.

drabuziai