Atsinaujinusi internetinė drabužių parduotuvė Getstyle.lt – tegu Jūsų apsipirkimas tampa dar malonesniu!

Atsinaujinusi internetinė drabužių parduotuvė Getstyle.lt – tegu Jūsų apsipirkimas tampa dar malonesniu!

             Getstyle.lt rudenį pradeda su dar daugiau gerų naujienų savo klientams! Atsižvelgę į vartotojų lojalumą, jų poreikius ir stengdamiesi eiti koja kojon su sparčiai tobulėjančiomis vartotojų aptarnavimo galimybėmis, atnaujinome internetinę drabužių parduotuvę. Getstyle.lt pabrėžia savo išskirtinumą - platus asortimentas, atsinaujinusioje Getstyle parduotuvėje yra virš 30 000 skirtingų prekių modelių! Per 8 darbo metus Getstyle tapo patikimu ir žinomu prekiniu ženklu, ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.

Getstyle veiklos pradžia – 2008 m. Įkurtai internetinei drabužių parduotuvei Getstyle  vadovauti ėmėsi trys jaunuoliai. Vaikinai Lietuvos pirkėjams vieni pirmųjų pasiūlė kokybiškas ir madingas aprangos prekes ir detales – drabužius, avalinę, aksesuarus – įsigyti internetu. Šiandien šį verslą toliau plėtoju ir puoselėju aš – Jolanta Viršilė. Jeigu paklaustumėte kam daugiausiai dėmesio skiriame šioje internetinėje drabužių parduotuvė, nedvejodama išskirčiau trys dalykus:

 1. Nuoširdus, rūpestingas klientų aptarnavimas;
 2. Tik originalios prekės už prieinamą kainą;
 3. Inovatyvumas.

               Kviečiu kartu pasižvalgyti po atsinaujinusią Getstyle.lt internetinę drabužių parduotuvę – pristatysime siūlomas naujoves aptarnavimo srityje, drabužių parduotuvėje parduodamas prekes, pirkimo, keitimo, grąžinimo sąlygas. Užtikriname – bus naudinga ir įdomu!

 

 • Prekių kokybė. Getstyle.lt pirkėjai gali džiaugtis gausybe kokybiškų originalių prekių už kainą, kuri neišgąsdins. Internetinė drabužių parduotuvė dirba su tokiais prekiniais ženklais kaip Nike, Adidas, New Balance, Timberland, Hunter, Vila, Tommy Hilfiger Reebok, Puma, Levi‘s, Lacoste, Diesel, Ecco, Emu ir kt. Dar daugiau prekių, su kokybę garantuojančiais ženklais, rasite internetinėje svetainėje. Kurkite savitą stilių su madingomis ir originaliomis Getstyle.lt siūlomomis prekėmis!
 • Didelis asortimentas. Sakoma, kad svarbu ne kiekybė, o kokybė. Šie du dalykai vienoje vietoje – nuostabus derinys. Getstyle.lt derina ir prekių kokybę ir dedelę jų pasirinkimo galimybę. Getstyle.lt prekių asortimentą sudaro daugiau kaip 30 000 skirtingų, originalių ir kokybiškų prekių modelių moterims, vyrams ir vaikams – nuo sportinio iki klasikinio stiliaus drabužių, avalynės, aksesuarų. Prekę tikrai ras net ir pats įnoringiausias, reikliausias ir išrankiausias klientas.
 • Prekių keitimo galimybės. Pirkti internetu šiandien tampa taip pat įprasta, kaip nueiti į parduotuvę, o baimė įsigyti netinkančią prekę, neturėjus galimybės jos palaikyti rankose, tampa nebepagrįsta. Getstyle.lt puoselėja patogias galimybes nusipirktus daiktus keisti. Tarkime, Jūs įsigyjate prekę ir ją gavę suprantate, kad netinka modelis, dydis, spalva – tiesiog pastebite, kad neturite prie ko jos derinti. Jums netikusios prekės bus pakeistos – kurjeris paims prekę, grąžins jas pardavėjui ir per artimiausias dienas galite tikėtis gauti pakeistą, jums tinkamą kitą prekę. Šią paslaugą Getstyle.lt teikia nemokamai.
 • Prekių grąžinimo galimybės. Grąžinti Jums netikusią prekę taip pat nesudėtinga, kaip ir ją keisti. Atsinaujinusi Getstyle.lt parduotuvė tobulina ir daro patogesne prekių grąžinimo sistemą – prekių grąžinimo formą nuo šiol galite pildyti online. Tolimesnis grąžinimo procesas išlieka toks pats – grąžinę įsigytą daiktą atgaunate visą sumą. Tai padaryti turėtumėte per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Nepamirškite susipažinti su grąžinimo sąlygomis, kurias rasite Getstyle.lt puslapyje, „Prekių grąžinimo“ skiltyje.
 • Patogi atsiskaitymo sistema. Getstyle.lt vartotojai už išsirinktas prekes atsiskaityti gali trimis būdais: mokėjimo pavedimu į Getstyle sąskaitą, atsiskaitymu internetu per banką, kurio paslaugomis naudojasi vartotojas (SEB arba Swedbank), mokėjimo galimybė naudojantis Paypal sistema. Saugų apsipirkimą garantuoja Secure Socket Layer.
 • Registracija. Šioje srityje Getstyle.lt taip pat siūlo naujovę – prisijungti prie savo vartotojo paskyros galite naudodamiesi socialinių tinklų pagalba. Registracija Getstyle.lt internetinėje parduotuvėje dar labiau palengvins drabužių, avalynės, aksesuarų pirkimą internetu. Gausite elektroninius naujienlaiškius su informacija apie naujausias kolekcijas, akcijas, nuolaidas, ypatingus pasiūlymus. Galėsite sekti savo pirkinių istoriją, konsultuotis Jums rūpimais klausimais. Įdomios informacijos apie prekes ir siūlomas naujienas internetinėje drabužių parduotuvėje galite rasti ir Facebook paskyroje.
 • Įdirbis. Getstyle.lt – viena didžiausių drabužių, avalynės ir aksesuarų elektroninių parduotuvių Lietuvoje. Prekių įsigijimo paslaugas siūlo ne tik Lietuvos pirkėjams. Bendradarbiaujama ir su Baltijos šalių bei Europos rinkomis.
 • Sutaupote laiko! Didesni ar mažesni apsipirkimai dažniausiai planuojami, o internetinėje drabužių parduotuvėje Getstyle.lt apsipirksite bet kada – radę laisvą minutę darbo metu, laukiant autobuso, ar reklamų metu žiūrint mėgstamiausią laidą. Nepraleiskite progos pasinaudoti ir patogia mobiliaja Getstyle.lt versija.
 • Esame atviri. Sakoma, kas neklysta, tas – netobulėja. Mes laikomės šio principo! Visada galite kreiptis dėl iškilusių kausimų ir nesklandumų. O galbūt norite pasidžiaugti puikiu aptarnavimu, nudžiuginusia preke? Turite pasiūlymmų, kaip drabužių pirkimą internetu padaryti dar patogesniu? Laukiame Jūsų nuomonės!!!

                 Mūsų komanda nuoširdžiai stengiasi, kad Jus džiugintų ne tik kokybiškos prekės, bet nepriekaištinga, inovatyvi vartotojų aptarnavimo sistema. Jūsų lojalumas, poreikių išsakymas yra tai, kas skatina mus stengtis, kurti ir tobulėti!

 

Nuoširdžiai Jūsų,
Getstyle.lt direktorė
Jolanta Viršilė

getstyle