Kokias sukneles dėvėsime 2018-ųjų vasarą?

Kokias sukneles dėvėsime 2018-ųjų vasarą?

Perregimos, su klostėmis, pastelinių spalvų, itin romantiškos ir moteriškos – tai tik keli šio sezono suknelių tendencijų bruožai. Šiame straipsnyje susipažinsime su jais visais ir bandysime pajusti tikrą vasaros dvelksmą. Juk moteris, pasipuošusi suknele, spinduliuoja magišką trauką. Ir ji patraukia ne tik vyrų, bet ir kitų dailiosios lyties atstovių dėmesį. Ne paslaptis, kad kartais taip norisi būti pagirtai kolegių ar geriausios draugės už puikią išvaizdą. Jeigu seksite šiame straipsnyje pateikiamomis tendencijomis ir gebėsite jomis tinkamai žongliruoti, pritaikydama jas sau, tikrai susilauksite komplimentų. O kas gali būti vasariškiau už vėjyje plazdančią suknelę, tad ir vasariška nuotaika Jūsų neaplenks.

Pagrindinės 2018-ųjų vasaros suknelių tendencijos

2018-ieji – moteriškumo ir elegancijos triumfo metai. Šių metų šiltuoju sezonu populiarios suknelės po truputį išstumia sportinio stiliaus modelius ir užleidžia pozicijas romantiškiems modeliams. Tiesa, sportines sukneles dėvėsime ir toliau, tik kiek kitaip: derinsime jas su kelnėmis ir marškinėliais tiek trumpomis, tiek ilgomis rankovėmis. Tokiam deriniui derėtų rinktis sukneles be rankovių, ant smulkių petnešėlių tam, kad išryškėtų dviejų derinamų drabužių kontrastas ir iš po suknelės matytųsi kuo daugiau marškinių. Tai savotiška duoklė kiek primirštam sarafanui.

Na, o minėtam moteriškumui atskleisti naudosime tiek žavingai krentančias klostes, tiek romantika dvelkiančias pastelines spalvas, tarsi nusikopijuotas nuo vasarą taip viliojančio vaisinio šerbeto. Pasipuošusios tokia, klostuota, švelnių spalvų suknele, atrodysite nepakartojamai! Kita tendencija – įvairiausi raštai ir ornamentai. O šio šiltojo sezono podiumuose karaliaujantys deriniai, kai tiek prie suknelių, tiek prie kitų rūbų derinamos vasariškos, spalvingos skaros, nudžiugins šio aksesuaro gerbėjas. Galite šį akcentą užsimesti per petį ir ties liemeniu surišti dirželiu, galite prisirišti jį prie suknelės petnešėlių ir palikti laisvai vilnyti Jums žingsniuojant: viskas tinkama ir sveikintina.

klostuota suknele

Blizgučiai, skaidrūs audiniai ir kitos įdomybės

Drauge su vintažiniais drabužiais, grįžta disko stilius, kuriuo tikrai apsidžiaugs jaunos mados sekėjos. Vienas tokių disko stiliaus elementų, niekaip nepaliekantis podiumų: blizgučiai, kuriuos dėvėsime ne tik besiruošdamos į klubą, bet ir kasdieninėmis progomis. Blizga viskas: suknelės, liemenėlės treningai ir t. t. Vienas labiausiai šokiruojančių modelių buvo pristatytas Oscar`o de la Rentos: ištaiginga suknelė, pūstu sijonu ir ne šiaip sau puošta blizgučiais, o – akį rėžiančiu spindesiu spindinčiais raidžių printais. Pastarieji – dar viena, neatskiriama šiltojo sezono suknelių tendencija. Tad, printais marginta suknelė turėtų atsidurti must have drabužių sąraše.

rastuota suknele

Na, ir žinoma, kaip gi neaptarus skaidrumo manijos, kuri niekaip nepalieka šių metų aukštosios mados podiumų... Nežinia, ar santūrioms pirkėjoms ši tendencija patiks, tačiau skaidrūs audiniai dominuoja net suknelių pristatymuose. Iš po tokių a la „nei nuoga, nei apsirengusi“ derinukų švysčioja apatinis trikotažas. Tačiau jis kiek uždaresnis už tradiciškai dėvimą ir primena maudymosi kostiumėlius. Žinoma, galima įsigyti vieną kitą tokią drąsią suknelę. Juk nebūtina jas dėvėti mieste, galima pritaikyti šį apdarėlį pasivaikščiojimui paplūdimiu. O žavus maudymosi kostiumėlis, bešvysčiojantis iš po tokios suknelės, atrodys dar įspūdingiau. Beje, kviečiame paskaityti dar vieną mūsų straipsnį apie 2018-ųjų maudymosi kostiumėlių tendencijas.

permatoma suknele

Kita, mūsų vis nepaliekanti tendencija – raukiniai bei kutai. Pirmieji siejami su moteriškumu, romantika, o antrieji atiduoda duoklę kaubojiškam stiliui, vis dar neprarandančiam savo aktualumo. Raukiniais ir kutais dizaineriai puošia ne tik sukneles, bet ir batelius, rankines, tad galima drąsiai teigti, kad ir aksesuarai šiuo šiltuoju sezonu nebus nuobodūs. Na ir žinoma, kokia 2018-ųjų mados apžvalga be taip stipriai šaknis šiais metais įleidusių langučių... Beje, suknelės, puoštos jais, atrodo kiek santūriau ir yra itin tinkamos darbo aplinkai. O norinčioms žaismingumo, dizaineriai taip pat turi ką pasiūlyti: jie žaidžia šiais geometriniais raštais, neįprastai juos pakreipdami ar maišydami su kitais printais.

suknele su raukiniais

Kokie suknelių modeliai bus madingi šią vasarą?

Gera žinia neaukštoms dailiosios lyties atstovėms ir moterims, kurios norėtų paslėpti kai kuriuos figūros trūkumus: šį šiltąjį sezoną bus madingos suknelės paaukštintu liemeniu. Tai puikus modelis, suteikiantis figūrai grakštumo ir vizualiai ilginantis kojas. Tokio tipo suknelės gali būti pritaikomos įvairiausiomis progomis: nuo kasdieninio dėvėjimo, iki vasarą atkeliaujančio vestuvių bumo, kai tokiais modeliais galės puošis nuotakos bei pamergės. Beje, kalbant apie vestuvinių suknelių tendencijas, taip pat, norėtume išskirti kelis modelius.

suknele paaukstintu liemenu

Visų pirma, tai suknelės atvirais pečiais. Ši mada karaliauja ne tik vestuvinių, bet ir kasdieninio tipo moteriškų drabužių topuose. Itin madingos ir palaidinės atvirais pečiais. Jūsų teisė rinktis: ar vilkėsite suknelę atvirais pečiais, tačiau tai yra labai seksualu ir moteriška, todėl subtilaus atvirumo baimintis nereikėtų. Kita vestuvinių suknelių modelių tendencija: gilios iškirptės. Žinoma, jos kaprizingos ir reikalauja tinkamos liemenėlės. Tačiau atrodo įspūdingai. Ir tai nebūtinai iškirptė krūtinės srityje. Pastaroji gali būti ganėtinai uždengta, o atvira galima palikti nugarą. Ir padabinti iškirptę karoliukais, perlais ar net minėtais kutais, kurie tiek įsitvirtino madingų akcentų gretose, kad braunasi ir į vestuvinę madą.

suknele atvirais peciais

Na, o grįžtant prie kasdieninių suknelių, bet nepaleidžiant iškirptės temos, verta paminėti, kad iš plačios jų įvairovės šią vasarą patartina rinktis V formos ir laivelio formos iškirptes. Naudodami jas, dizaineriai siekia praplatinti ir išryškinti pečių liniją, o kad ši kūno dalis itin akcentuojama šiais metais, mes jau minėjome. Tačiau, toks pasirinkimas labiau patartinas moterims ir merginoms nedidele krūtine ir smulkių pečių. Kitokio figūros tipo dailiosios lyties atstovėms tokios iškirptės ne itin tiks. Beje, pečių linijai pabrėžti, dizaineriai sukneles patobulina, prisiūdami petukus ar išdėstydami raukinius pečių zonoje. Taigi – išryškinti, atviri pečiai, paaukštintas liemuo bei gilios iškirptės – pagrindiniai šios vasaros suknelių modelių ypatumai.

balta suknele

Ir kaip gi be paplūdimio suknelės?

Šio šiltojo sezono uogele ant pyragėlio tapo lininės paplūdimio suknelės ir itin plonytės paplūdimio skaros bei kimono. Kodėl būtent linas? Visų pirma, maloni tekstūra; antra, šios medžiagos natūralumas, pralaidumas orui: tokie aktualūs vasarai! Beje, lininės suknelės kuria romantišką, nerūpestingą merginos, besimėgaujančios saule ir jūros bangomis, įvaizdį. Apskritai, nereikėtų bijoti kiek valiūkiško, bohemiško įvaizdžio. Kada daugiau, jei ne vasarą galime tapti „gėlių vaikais“, kad ir netiesiogine prasme. Tiesiog, suteikdami galimybę atsiverti užslėptam kūrybiškumui, eksperimentuojant paplūdimio mados stiliumi?

papludimio suknele

Gero tono ženklu laikomas vieno tono maudymukų bei paplūdimio suknelių derinimas. Vis dar madingos laukinės faunos raštais puošti paplūdimio aksesuarai, tačiau, kalbant konkrečiai apie sukneles, gyvūnijos kailio imitacijas paįvairins įvairūs rytietiški ornamentai bei printai, be kurių, panašu, šiais metais – nė žingsnio. Tačiau, renkantis paplūdimio suknelę, reikėtų taip pat atsakingai pažvelgti į savo kuriamą stilių ir nekovoti su prigimtimi. Rinkitės tik Jūsų asmenybei artimus raštus ir kitas puošybos detales. O jų pasirinkimas taip pat gausus: jau minėti kutai, raukiniai ir dar neaptarti kaspinėliai – tikra odė moteriškumui, kaip ir pačios suknelės. Tad dėvėkime jas, mielosios!

sukneles