2018-ųjų vasaros mados tendencijos

2018-ųjų vasaros mados tendencijos

Taškučiai, dryžiai, printai, raukiniai – tai tik kelios 2018-ųjų metų mados tendencijos. Ir kas paneigs, kad jos skamba itin moteriškai? Tačiau, šiame straipsnyje skirsime dėmesio ne tik moteriškai, bet ir vyriškai 2018-vasaros madai. Pastaroji išsiskiria pavydėtinu laisvės pojūčiu, per dideliais drabužiais ir, kas nėra labai stebėtina, taip pat, niekur nepabėga nuo printų manijos. Svarbus ne tiek pats drabužis, kiek jo „prisistatymas“ ir kuo šis prisistatymas garsesnis, ryškesnis ar spalvotesnis, tuo geriau!

Dar vienas panašumas su dailiosios lyties atstovių mados tendencijomis – dryžių invazija. Dryžuoti marškiniai – štai akcentas, be kurio stilingas vyras neišsivers šiuo šiltuoju sezonu. Tokių must have akcentų vyriškoje madoje – ne vienas. Tačiau prie jų prieisime palaipsniui, apžvelgdami, kokios gi bus aktualios 2018-ųjų vasaros mados tendencijos tiek moterims, tiek vyrams. Tikimės, kad susipažinę su jomis, jausitės labiau užtikrinti, besirinkdami tinkamus derinius, o galbūt naujam gyvenimui prikelsite senesnius.

2018-ųjų vasaros mados tendencijos moterims

Visų pirma, kalbant apie šios vasaros must have paplūdimio drabužius moterims, norime atkreipti Jūsų dėmesį į maudymosi kostiumėlius. Kaip gi be jų? Juk kiekvienos iš mūsų atostogų lagamine – tai svarbiausia sudedamoji dalis! Norėdamos sužinoti daugiau apie tai, kokios gi maudymosi kostiumėlių tendencijos aktualios šiais metais, skaitykite kitą mūsų straipsnį. O šiame mes tik trumpai prisiminsime, kas aktualu dailiosios lyties atstovėms, norinčioms stilingai atrodyti paplūdimyje.

maudymukas su leopardo rastais

Pirmas aspektas, kurį verta paminėti: vis dar aktualūs gyvūnų kailių raštai. Tad, šiais raštais margintas maudymukas teisėtai taikosi įsiterpti į Jūsų paplūdimiui skirtų drabužėlių gretas. Gera naujiena ne tik faunos, bet ir floros mėgėjoms ta, kad vis dar madingi ir gėlių motyvais puošti maudymukai. Na ir be abejo, straipsnio pradžioje minėti dryžiai ir raukiniai taip pat išlieka aktualūs. Pirmieji margins kostiumėlius visomis įmanomomis variacijomis (horizontaliai, vertikaliai, kombinuotu išdėstymu), o antrieji nudžiugins mažesnės krūtinės ar klubų savininkes. Jos galės rinktis atitinkamai viršutinę ar apatinę maudymosi kostiumėlio dalį, puoštą raukiniais, tokiu būdu vizualiai padidindamos minėtas kūno dalis ir suteikdamos figūrai proporcingumo.

geletas maudymukas2018 maudymosi kostiumėlių tendencijos – pristatytos, dabar laikas pasižvalgyti į kitus, paplūdimiui tinkamus drabužėlius. Visų pirma, niekur nedingsime, neįsigijusios gražios, kiek peršviečiamos (juk skaidrūs audiniai – viena svarbiausių šių metų tendencijų) paplūdimio suknelės. Ją pakeisti gali ir paplūdimiui skirta skara, dėvima kaip sijonas. Kitas galimas pasirinkimas – platus, bet lengvas poreo. Jis atsirado mūsų platumose ne taip jau seniai, bet jau spėjo pelnyti moterų ir merginų simpatijas. Tai lėmė šio drabužėlio universalumas. Priklausomai nuo to, kokį tvirtinimo būdą pasirinksite, turėsite kaskart naują paplūdimio akcentą. Tai itin aktualu ne itin tobulos figūros savininkėms, kurioms poreo padeda slėpti trūkumus.

papludymio skara

Pradėkime nuo nepakeičiamų vasaros drabužinės elementų: sijonų ir šortų. Jų modelių įvairovė tikrai leis pasirinkti tinkamiausią kiekvienai mados mylėtojai. Tiesa, įvairumo daugiau, kalbant apie sijonus. Bus madingi tiek pieštuko, tiek varpelio formos sijonai. Naują kvėpavimą įgauna klostuoti modeliai. Tačiau pagrindinis akcentas tenka spalvai. Ir turbūt nenustebinsime, pasakę, kad šį sezoną spalvos itin vasariškos: madingi gaivaus vaisinio šerbeto ar pavasarį savo nepakartojamu kvapu mus džiuginančių alyvų atspalviai. Būtent ši ultravioletinės (madingiausios 2018-ųjų spalvos) variacija sutinkama kone kiekvienų mados namų šiltojo sezono pristatymuose.

varpelio formos sijonas

Na, o šortų įvairovė – kiek kuklesnė. Populiariausi – trumpi modeliai, tačiau, galima sutikti ir ilgesnių, žemiau kelių siekiančių variantų, giminingų bridžams. Šių metų vasarą, žinoma, neapsieisime ir be denimo. Taigi, kiekviena mergina ir moteris turėtų bent jau laisvalaikiu leisti sau kiek atsipalaiduoti, užsitempus trumpus džinsinius šortukus. Jie itin „draugiški“ kitų drabužių atžvilgiu. Prie jų lengvai pritaikysite sportinius ar klasikinius marškinėlius ir batelius. Arba galėsite laisvai žingsniuoti, įsispyrusi į šlepetes. Taip pat nepamirškime ir šių metų ultramadingo paaukštinto liemens modelio, kuris bus populiarus ir tarp šortų.

sortai

Jei jau prakalbome apie prie šortų derinamus marškinėlius, pažiūrėkime, kokie šio drabužio modeliai madingi 2018-ųjų vasarą? Kalbėdami apie marškinėlius ir, apskritai, viršutinės dalies drabužius, turėtume išskirti modelių originalumą: asimetriško kirpimo rankovės, neįprasti dekoro sprendimai (pavyzdžiui, artdeco stiliaus printai), marškinėliai atvirais pečiais, raukinukais ir kutais puošti modeliai. Panašu, kad daugiau yra geriau. Žinoma, niekur nedingo ir šiame straipsnyje jau minėti dryželiai ir taškiukai. Nenuostabu, kad ir vėl peršasi žodis „įvairovė“. O ji – iš tiesų plati. Svarbu nepaklysti ir prisitaikyti savo figūrai tinkamą modelį. Daugiau apie figūrų tipus skaitykite čia.

2018-ųjų vasaros mados tendencijos vyrams

Kaip ir minėjome, vyriškose mados namų kolekcijų pristatymuose siaučia laisvės dvasia, kurią padeda išreikšti kiek per dideli drabužiai ir kiek per plačios kelnės. O tam, kad vyrai visiškai neatsipalaiduotų, dizaineriai siūlo įnešti šiek tiek disciplinos dryžuotais audiniais (tiesa, bent jau kostiumuose dryžiai platėja, siaurų juostelių raštas – nebe toks aktualus). Kitos griežtesnės priemonės: grubaus pado avalynė bei militaristinis stilius. Visos šios tendencijos – svarbios, siekiant žengti koja kojon su mada. Dar vienas disciplinavimo būdas, beje, labai natūralus, nes kai kurių profesijų atstovai negali išsiversti be jo, – dalykinis kostiumas.

dryzuoti marskiniaifoto@famousoutfits.com

Kalbant apie jo spalvas, galima pastebėti, kad vyriški kostiumai šiuo šiltuoju sezonu – gana drąsūs. Jų spalviniai sprendimai varijuoja nuo klasikinės pilkos iki įvairiausių pastelinių atspalvių. Tokie kostiumai itin tinka liekno bei sportiško kūno sudėjimo vyrams. Žinoma, kiekvienas džentelmenas savo spintoje turi turėti ne tik kasdieninį, sportinį bet ir išeigai skirtą kostiumą. Pavyzdžiui, kostiumą, puoštą neįprastais printais arba vienspalvį, bet ryškų modelį, skirtą vakarėliams ar šventėms. Klasikiniai, vienaeliai ir dvieiliai kostiumai šį sezoną žiba safyrine, sodria smaragdine, plienine ir grafito spalvomis. Tokie kostiumai tiks bet kokiai daugiau-mažiau oficialiai progai. O štai vintažiniai modeliai tinka kasdieniniam įvaizdžiui kurti, priderinus ryškius marškinėlius.

vasariskas kostiumasfoto@pinterest

Pastarieji 2018-ųjų vasarą taps ne tik būtinu garderobo akcentu, bet ir tikru meno kūriniu. Susidaro įspūdis, kad šiam šiltajam sezonui skirtus vyriškus marškinėlius kūrė dailininkai avangardistai. Parduotuvių lentynas puošia stilingi ir originalūs marškinėliai vyrams, kurių yra tiek įvairių modelių, tiek skirtingos spalvinės gamos. Ir, žinoma, svarbu pakalbėti ir apie vyriškas kelnes. Juk jos, drauge su džinsais, – viena svarbiausių stipriosios lyties atstovų aprangos dalių. Kartu, šis elementas privalo būti madingas, patogus bei praktiškas ir atsargoje turėtų būti anaiptol ne vienerios kelnės. Šį sezoną bus madingos baltos, plono audinio kelnės, prie kurių derinsime polo marškinėlius ir vyriškus džemperius, užmestus ant pečių, ar perrištus per liemenį. Čia taip pat dominuos printais puošti džemperių modeliai.

vyriski marskineliai

Štai ir baigėme 2018-ųjų vasaros mados tendencijų apžvalgą. Išvada: būsime ryškūs, tačiau nebijosime ir pastelinių spalvų. Taip pat, printais margintais drabužiais mėginsime perduoti įvairiausias žinutes. Ir tai – tiesiog nuostabu! Kada gi daugiau leisti sau išsiskirti, jei ne vasarą!